• łamigłówka zębate kółka - Fat Brain Toys

Symbol: FA140-1

Gra logiczna - zębate kółka - Fat Brain Toys

Wiek 6+
Brak towaru
95.00
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 57 szt.
Wysyłka w ciągu 2-5 dni
Cena przesyłki 13
Paczkomaty InPost 13
Kurier 16.25
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

Gra logiczna - zębate kółka - Fat Brain Toys

Gra logiczna Ccrankity od Fat Brain Toys rozrusza Twoje szare komórki. Cel gry jest prosty - rozwiąż układankę pomiędzy małym czerwonym i żółtym kółeczkiem. Gdy wszystkie kółeczka się zazębią, będzie można je wprowadzić w ruch! Crankity to gra, która rozwija, inteligencję przestrzenno-wizualną, myślenie logiczne, zdolność kreatywnego myślenia.

Wybierz łamigłówkę z 40 różnych możliwości (istnieją cztery poziomy trudności, aby cała rodzina mogła zagrać!). Przesuń kartkę z zadaniem pod przezroczystą tablicą. Na karcie wskazane są koła zębate (liczba, wielkość i kolor), które trzeba użyć w łamigłówce. Wszystkie koła muszą zostać wykorzystane! Umieść na tablicy czerwone koło zębate i żółte we wskazanym na karcie miejscu. Tylko tych elementów nie możesz zmienić pozycji. Możesz zmieniać miejsce innych kółeczek, mogą one wychodzić za tablicę, ale muszą być włożone w otwory na tablicy. Teraz rozwiąż układankę! Pokręć żółtym kółkiem i sprawdź czy wszystkie koła zębate się kręcą, łącznie z ostatnim czerwonym, jeżeli tak, gratulacje rozwiązałeś zadanie! Jeżeli nie, spróbuj jeszcze raz. Każda łamigłówka ma więcej niż jedno rozwiązanie.

Cechy gry logicznej Crankity:

  • grę logiczną Crankity zabierzesz w podróż, do szkoły, możesz bawić się sam lub z przyjaciółmi grać na czas
  • przeznaczona jest dla dzieci powyżej 6 roku życia
  • zawiera 40 zadań o 4 poziomach trudności, 15 kolorowych kółek zębatych, przezroczystą tablicę, woreczek do przechowywania
  • wiele rozwiązań jednego zadania
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie