• Ludanimo zestaw 3 gier dla dzieci Djeco

Symbol: DJ08420

Ludanimo zestaw 3 gier dla dzieci DJ08420

Motyw przewodni
Zwierzęta
Wiek 3+
Brak towaru
140.00
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 23 szt.
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Cena przesyłki 13
Paczkomaty InPost 13
Kurier 16.25
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

Ludanimo zestaw 3 gier dla dzieci DJ08420

Zawartość: 1 kostka ze zwierzętami, 1 kostka z kolorami, 15 klocków (5 kostek, 6 cylindrów i 4 trójkąty), 6 figurek zwierząt.

GRA I

Potrzebne elementy: 15 bloczków, 1 kostka z kolorami oraz jedno zwierzątko dla   każdego gracza. Przygotowanie gry: 15 bloczków układamy tak, aby tworzyły one cyrk w   kolejności od koloru (czerwony, zielony, niebieski). Pierwszy blok musi być   kwadratowy z czerwonym kolorem. Zwierzątka są kładzione na pierwszym   dużym kwadratowym bloczku z czerwonym kolorem. Zasady gry: Gracze rzucaj kostką po kolei, ich zwierzątko porusza się   na następny blok z takim kolorem, jaki pokazuje kostka. Jeśli   zwierzątko szczególnego gracza dostanie się do bloczku, na którym jest już   zwierzątko innego gracza, musi ono być umieszone obok tego zwierzątka. Jeżeli to   będzie oznaczać, że któryś element spadnie, nowe zwierzątko musi wrócić do początku. Kiedy gracze będą już blisko końca cyrku i pojawi się kolor na kostce,   do którego nie ma już bloku, gracz pozostawia swoje zwierzątko na swoim   miejscu. Gracz, który pierwszy dojdzie do pierwszego bloku wygrywa grę.

GRA II

Potrzebne elementy: 6 bloczków (3 kwadratowe i 3 owalne) 1 kostką   ze zwierzątkami oraz 6 zwierzątek. Przygotowanie gry: 6 bloków układamy po środku. Dorosły ukrywa 6 zwierzątek pod 6 blokami. Zasady gry: Pierwszy gracz   rzuca kostką, stara się znaleźć zwierzątko, które wskazuje kostka poprzez   wybieranie któregoś z bloków. - Jeśli znajdzie odpowiednie zwierzątko, wygrywa. -  Jeśli nie znajdzie odpowiedniego zwierzątka, następny gracz rzuca kostką. Gracz,   który odnajdzie najwięcej zwierzątek wygrywa.

Wiek 3-6 lat

Ilość graczy 1-4

Wymiary opakowania: 30 x 28 x 9,5cm

 

Po zakupie produktu otrzymasz nasze autorskie opracowania edukacyjnych i kreatywnych zabaw do nauki matematyki dla dzieci przedszkolnych! Kup już teraz!!!

 

 
 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie