• Gra logiczna - Morphy - Fat Brain Toys

Symbol: FA229-1

Gra logiczna - Morphy - Fat Brain Toys

Wiek 6+, 8+
Brak towaru
160.00
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 62 szt.
Wysyłka w ciągu 2-5 dni
Cena przesyłki 13
Paczkomaty InPost 13
Kurier 16.25
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

Gra logiczna - Morphy - Fat Brain Toys

Gra strategiczna Morphy od Fat Brain Toys to zabawa logiczna dla dzieci ćwicząca spostrzegawczość i logiczne myślenie. Zaplanuj swoją kolejkę na kilka ruchów do przodu, aby zdobyć przewagę nad pozostałymi graczami zebrać jak najwięcej kolorowych dysków. Wyszukuj podobieństwa, nie zrażaj się różnicami - zbierz 2 do 4 graczy i spróbujcie swoich sił w grze Morphy, gdzie zmiana jest konieczna dla osiągnięcia sukcesu!

Opis gry Morphy:

Gracze mają do dyspozycji planszę z kołeczkami o wymiarach 4 x 4, na kołeczkach początkowo układamy losowo wybrane krążki, a na jednym z kołeczków umieszczamy białą kulkę. Każdy krążek opisują trzy cechy: kolor, faktura i wielkość otworu po środku. Gracz musi odszukać na planszy dysk, który ma co najmniej dwie cechy wspólne z dyskiem, który znajduje się pod białą kuleczką. Gdy go znajdzie, przekłada tam białą kuleczkę, a zabiera dysk spod kuleczki, dalej szuka pary dla nowego krążka i kontynuuj swoją kolejkę tak długo aż nie będzie miał ruchu. Wtedy planszę uzupełnia się tak, aby nie było na niej wolnych pól i do gry przystępuje drugi gracz, który najpierw przekłada kuleczkę o jedno pole w bok, a potem sam wyszukuje par krążków o dwóch wspólnych cechach. Wygrywa oczywiście ten z graczy, który na koniec gry ma więcej krążków.

Zawartość zestawu:

  • plansza do gry z kołeczkami 4 x 4 pola,
  • 60 kolorowych dysków różniących się kolorem, wzorem i rozmiarem dziurki,
  • biała kuleczka,
  • instrukcja.

Po zakupie produktu otrzymasz nasze autorskie opracowania edukacyjnych i kreatywnych zabaw do nauki matematyki dla dzieci przedszkolnych! Kup już teraz!!!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie